Запитаня (FAQ)

Де і як проживають наші студенти?

Існують різні варіанти вакансій, деякі роботодавці заздалегідь бронюють житло для майбутніх співробітників, а деякі вакансії надаються з опцією самостійного підбору житла.

Обрати найкращий для тебе варіант та дізнатись про умови проживання ти зможеш ще в Україні, Середня вартість житла в Америці — від 80$ до $120 на тиждень.

Чи можу я поїхати разом з друзями?

Саме так тобі і треба зробити:) На кожну вакансію, у кожен готель, чи парк розваг потрібно від 10 до 50 студентів на різні позиції, тому на кожній вакансії знайдеться місце для твоїх друзів.

До того ж, у нашому агентстві діє приваблива система знижок та бонусів для тих, хто приводить друзів. Тому брати участь у програмі разом із приятелями не тільки веселіше, а і дешевше!

Скільки грошей ти заробиш в Америці?

Зазвичай Ви отримуєте середню ставку — $7.50 за кожну годину роботи, мінімальне навантаження складає 32-40 годин на п’ятиденний робочий тиждень. Решту нескладно порахувати самому, але пам’ятайте про витрати на харчування, житло та нестримне бажання відвідати shopping mall. Якщо ти хочеш повернути грощі, які витратив на програму, переліт та проживання, достатньо буде однієї роботи. Якщо ж твоя мета заробіти більше — потрібно працювати на двох работодавців, або брати понаднормові години на першій роботі. Але пам’ятай, що твоя друга робота повинна бути узгоджена з основним роботодавцем та підтверджена спонсорською організацією.

Як мені тримати зв’язок з Україною?

За допомогою телефону та інтернету:) Звичайно ж тобі треба буде зв’язатися з родичами після прибуття до Америки. За 25 доларів ти зможеш купити картку та телефон, де 20 доларів вже будуть зараховані на рахунок і відразу подзвонити рідним та повідомити свій американський номер:)

І звичайно ж інтернет! Америка — переважно країна безкоштовного Wi-Fi. У кожній бібліотеці ти маєш можливість користуватися комп’ютером впродовж 30-40 хвилин.

Якщо в тебе є ноутбук, то візьми його в Америку. Майже біля усіх готелів, чи ресторанів є доступ до безпровідного інтернету Wi-Fi. А якщо пощастить, то ти зможеш користуватися безкоштовним Wi-Fi не встаючи із власного ліжка:)

Що робити, якщо я захворію?

Кожен наш студент-учасник Work and Travel обов’язково забезпечений медичним страхуванням, яким він може скористатися під час перебування в США. Всю інформацію по страховій компанії, як користуватися полісом та куди звертатися студенти отримують в Україні до відльоту в Америку. Також май на увазі, що медичне страхування не розповсюджується на хронічні хвороби.

Якщо у тебе є серйозні проблеми зі здоров’ям то про це важливо повідомити ще до реєстрації у програмі.

Як тримати зв`язок зі спонсорською організіцію?

Кожен Job Offer містить відомості про спонсорську організацію. Також ці дані Ви можете отримати у будь-який час у нашій компанії в залежності від спонсора, якого Ви обрали і після того, як Вас затвердили на вибрану Вами вакансію. Крім того, відповідна контактна інформація є і на сайті самого спонсора. Дуже важливо, протягом 72 годин з часу Вашого приїзду до США, повідомити свого спонсора про свій приїзд і пройти реєстрацію в системі SEVIS. Перебуваючи в США, також необхідно підримувати зв’язок з Вашою спонсорською організацією через процедуру “Montly Check-In” (зазвичай це відповідь на електроний лист спонсора один раз на місяць).
Читайте ще:

ОГЛЯД ПРОГРАМИ | ЗАПИТАННЯ (FAQ) | ВІДГУКИ | РОБОТА | ПОПУЛЯРНІ ВАКАНСІЇ | ОБГОВОРЕННЯ
ПОРАДИ НАШОГО КЛІЄНТА | ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ | БЕЗКОШТОВНА АМЕРИКА